O nas

Czyli trochę o mnie. Pomysł na stworzenie marki DRESSOFFNIA wziął się z potrzeby serca i dziecięcego marzenia. Bo odkąd pamiętam ciągnęło mnie w kierunku szycia ubrań. A tak „na poważnie” zaczęłam o tym myśleć, mniej więcej jak miałam 15 lat, bo zawsze chciałam robić coś co kocham.  Pracując chciałam realizować moje pasje.

Pomysł na nazwę i całą wizualizację powstał przy ogromnej pomocy mojej córki Darii, bez której nie byłabym teraz w tym miejscu. Planując wspólnie z nią całą strategię marki DRESSOFFNIA chciałam, aby działała ona w duchu zero waste. I tak też się stało. Wszystkie bluzy damskie, męskie szyję na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki temu nie znajdziesz w mojej pracowni nadmiaru projektów, które czekają, aż je ktoś przygarnie.

Bluzy marki DRESSOFFNIA wykonane są z polskiej najlepszej dzianiny.

Zamawiając swoją dresową bluzę ze strony dressoffnia.pl, daję Ci gwarancję, że będzie ona również zapakowana ekologicznie. Kartonowe opakowania i papierowa metka, to rozwiązania, które generują mniej plastikowych śmieci co chroni naszą planetę. W bluzach dressoffnia nie znajdziesz również wszytej metki. Tak tej metki, która często uwiera, a przy jej usunięciu bywa, że naruszasz strukturę materiału. Informacje o składzie, formie pielęgnacji i sposobie dbania o bluzę znajdziesz na dołączonej do produktu metce papierowej.

Czas oczekiwania na bluzę wynosi do 2 tygodni. Pomyślisz pewnie, że to długo. Chciałabym Cię uspokoić i powiedzieć, że na doskonałe rzeczy warto czekać. Wszystkie bluzy tworzę sama od początku do końca, od krojenia poprzez szycie, pakowanie i wysyłkę.  Uzbrój się więc w cierpliwość, a nie pożałujesz.

Jestem Kasia i zapraszam Cię do mojego DRESSOFFEGO świata bluz.